Ons team

De Cuneraschool heeft een gevarieerd, enthousiast en betrokken team. Op deze pagina vindt u alle teamleden, werkdagen en overig informatie.

Goske Sietzema

Leerkracht groep 1/2a

g.sietzema@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Eveline Lobeek

Groepsleerkracht groep 1/2b

e.lobeek@skovv.nl
Werkdagen: Maandag, dinsdag

Caroline Smit

Groepsleerkracht 1/2b

c.smit@skovv.nl
Werkdagen: Woensdag, donderdag, vrijdag

Maaike Brinkhuis

Groepsleerkracht 1/2c Bouwcoördinator onderbouw

m.brinkhuis@skovv.nl
Werkdagen: Maandag, dinsdag, vrijdag

Annie van Son

Groepsleerkracht 1/2c

a.vson@skovv.nl MR lid
Werkdagen: Woensdag, donderdag

Marieke Korteweg

Groepsleerkracht 3

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Joke Strijbosch

Leerkracht groep 3/4

j.strijbosch@skovv.nl Vertrouwenspersoon
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Irmgard Sontrop

Leerkracht groep 4

i.sontrop@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Jeroen Witters

Leerkracht groep 5

j.witters@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Linda Achterberg

Leerkracht groep 6a

l.achterberg@skovv.nl
Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag (groep 8a)

Monique Nijs

Leerkracht groep 6a

m.nijs@skovv.nl
Werkdagen: Woensdag, donderdag, vrijdag

Diane van der Neut

Leerkracht groep 6b

d.vdneut@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Coby van Veldhuizen

Leerkracht groep 7 Bouwcoördinator midden- bovenbouw

c.vveldhuizen@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Rob Diepenbroek

Leerkracht groep 8a

r.diepenbroek@skovv.nl MR lid
Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Richard Verkerk

Leerkracht groep 8b Bouwcoördinator midden- bovenbouw

r.verkerk@skovv.nl voorzitter MR
Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Wilma van Esch

Remedial teacher

w.vesch@skovv.nl MR lid
Werkdagen: Dinsdag, woensdag, donderdag

Antoinette Munster

Leerkracht

a.munster@skovv.nl
Werkdagen: Woensdag (groep 8b), overige dagdelen ondersteuning

Laura de Kort

Onderwijsassistent

l.dkort@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Lilian Ferwerda

Onderwijsassistent

l.ferwerda@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Henriëtte Vaandering

Directeur

directie.cu@skovv.nl
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Karlijn Soeterik

Intern begeleider

ib.cu@skovv.nl Vertrouwenspersoon
Werkdagen: Maandag, dinsdag, vrijdag

Theresa van den Berg

Administratie / TSO-coördinator

info.cu@skovv.nl
Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Frans van Ledden

Conciërge

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag